top of page

Nasz serwis tak jak i inne serwisy dostępne w sieci korzysta z informacji zapisanych w plikach cookies, których ustawienia można kontrolować za pomocą przeglądarki internetowej.

Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.

portfolio.

projects.

studio.

fota_bw.jpg

DYLIK DESIGN to autorska pracownia projektowania wnętrz działająca od 2008 roku, prowadzona przez Ewę Dylik-Malanowską, absolwentkę Architektury i Urbanistyki na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na Politechnice Łódzkiej.

Projektujemy zarówno mniejsze metraże takie jak kawalerki czy poddasza, jak i te o większej powierzchni – domy, apartamenty, pomieszczenia komercyjne, użytkowe, w tym biura, sklepy, centra sportowe czy hotele. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, kładąc nacisk na funkcjonalne i ergonomiczne rozwiązania powiązane z oryginalnymi i efektownymi pomysłami. Nasza specjalność to w szczególności nowoczesne wzornictwo połączone z elementami klasycznymi, jesteśmy otwarci także na inne style, spełniając marzenia naszych klientów.

Opiekujemy się naszymi klientami od momentu zarysowania koncepcji, poprzez dobór materiałów, aż do zakończenia realizacji.
Współpracujemy tylko z zaufanymi wykonawcami.

Zapraszam do współpracy!

Ewa Dylik-Malanowska

podpis.jpg
about.
2_50.png
oferta.

oferta.

W ramach współpracy zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji, począwszy od wstępnych szkiców koncepcyjnych, przez pomoc

w doborze mebli i materiałów wykończeniowych, wspólne wizyty w sklepach z wyposażeniem wnętrz, aż po nadzór autorski.

 

kontakt.

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

DYLIK DESIGN

Ewa Dylik-Malanowska

tel. +48505223228

studio@dylikdesign.pl
 

ul. Piłsudskiego 150/152, 3p.

92-230 Łódź

(po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym)

  • Black Facebook Icon
  • Czarny Instagram Ikona
  • Black Pinterest Icon
kontakt.
bottom of page